» Kirjuta uus sissekanne.
Rea kirjutas 03/05/2013:
Tere! Suur tänu maitseelamuse eest! Parim koha, mida viimastel aastatel söönud olen! Ka teised road olid maitsvad ja teenindajad sôbralikud. Küll aga pean mainima väga väga aeglast teenindust. Ônneks oli meil aega ja kôhud polnud peale esimese käigu söömist enam hirmus tühjad. Aga vâga meeldiv koht siiski, läheb kordamisele!
Jane Bakhoff asukoht London kirjutas 10/03/2013:
Kallid Rapina Hotelli tootajad, suur aitah meeldejaava puhkuse eest!
Vello asukoht Tallinn kirjutas 27/09/2012:
Kiidan samuti Hotell Räpinat, mida esimest korda külastasin 14.septembril.2012. Tulin pikemale reisile asudes läbi Räpinast, kus hotellis esitati monoteatrit Hitler. Etendus ja atmosfäär, samuti suupisted ja serveering oli väga kõrgel tasemel. Jäin väga rahule. Täpiks i-l oli puhas, soe, pehmete voodiriietega voodi, väga hubane tuba! Hirmuga mõtlesin euroopas ees seisvate hotellide tasemele, sest nii hubast ja mugavat paika leiab vaid Hotell Räpinast. Tulen teile rõõmuga tagasi, tänudega Vello.
Kiirlaen asukoht Tallinn kirjutas 30/08/2012:
Väga meeldiv hotell ja kena restoraan:)
Triin asukoht Tartu kirjutas 13/03/2012:
Käisime Räpina hotellis tegelikult juba varasügisel, kuid seoses hiljutise külaskäiguga ühte teise hotelli, tuli tunne, et pean lihtsalt siia kirjutama. Ajendiks olid kindlasti mõningad ebameeldivad kogemused, mis panid unistama Räpina järgi. Esiteks oli meie tuba tõeliselt erilise sisustusega. Läbimõeldud värvid ja eriti kihvt mööbel! Väikesed, ruutudega aknad lõid meeletult õdusa tunde. Voodi oli ühes tükis ( uskukuge, on ka kahest kušettist koosnevaid uhkeid hotelli voodeid). Tekid ja padjad pehmed ja laitmatu puhtusega. Tuba oli samuti puhas ja lõhnas hästi. Hommikusöök oli tõesti rikkalik, pisike laud, aga palju valikut. Meeldis üldse kogu alumise korruse miljöö. Tõeliselt hea koht puhkuseks !
  • Koostööpartnerid: