» Kirjuta uus sissekanne.
Kodulehe optimeerimine asukoht Räpina kirjutas 08/11/2011:
Väga kena restoran on teil. Jäin ka teenindusega rahule. Tänud.
Taima ja Vambola asukoht Tartu kirjutas 31/10/2011:
Olime teelised ja soovisime Räpinas süüa. See, mis me Kiudoski Restoraanist eest leidsime, oli tõeline pärl. Toit, teenindus, atmosfäär ja kõik sinna juurde kuuluv, oli tõesti kiitmist väärt. Soovitame oma sõpradele kindlasti külastada restorani ja miks ka mitte seal hotellis ööbida. Tunda on hoolitseva ja hooliva peremehe kätt! Palju häid kliente!
vennad Petrovid peredega asukoht Tallinn kirjutas 21/09/2011:
Rahu...tõeline rahu ja õdusus! Mõnus voodi, naudingut pakkuv hommikusöök(eriti kook),lummava vaatega terass kohvitamiseks,tähelepanelik ja lahke pererahvas (kes isegi öösel viie paiku oli väga sõbralik),...mis sa hing veel oskad tahta kosutuseks! Lapsesuu ütelus:kas võiks jääda veel nädalks!,ei valeta mitte! Parimat!
Inna asukoht Tallinn kirjutas 20/09/2011:
Väga meeldiv ja hubane hotell, kus viibides tekkis tõeliselt kodune tunne. Tänu 1930-ndatest pärinevale hoonele ja stiilsele sisustusele võib hotellis tunnetada aegade sidet. Ka õhtusöök restoranis jättis väga positiivse mulje.
Puhkajad kirjutas 18/09/2011:
Väga meeldiv paik. Ilus, väike kuid hubane tuba! Meeldiv miljöö ja hea teenindus. Räpina on samuti väga armas linn, kus jalutamis kaugusel on mitmed ilusad paigad. Aianduse/dendroloogia huvilistele eriline kirss!
  • Koostööpartnerid: