Telli uudiste RSS voog siit.

Jõulud Kiudoski Restoraanis

Jõulud Kiudoski Restoraanis Pakume Sinu seltskonnale ja firmale võimaluse veeta unustamatu küünlavalgusega jõuluõhtu õdusas 30-aastate stiilis renoveeritud Hotell Räpina Kiudoski Restoraanis. Erakordselt maitsev jõulumenüü, koos suurepärase teenindusega on see, mida pakume! Kui otsustad jõulupeo kasuks Kiudoski Restoraanis saad gruppidele alates 10 inimest 10% soodsamalt !  Soovides peale jõulupidu puhata/ööbida  Räpina Hotellis ja saunatada saad 15% [...] (loe edasi)

Etendus

Kutsume teid neljapäeval, 19. Juunil kell 20:00 osa saama Henrik Normanni uuest paroodiakavast „No on tüübid!“. Õhtul astuvad üles armastatud ja vähem armastatud prominendid. Kava on valminud koostöös “kirjaneitsi” Katrin Lustiga, kes ka ise tükis edukalt üles astub. Piletite eelmüük ja laudade broneerimine Hotell Räpina Tartu mnt 2, Räpina Info tel. 730 0460, info@rapinahotell.ee pilet [...] (loe edasi)

Sõbrakuu pakett

Hotell Räpina on täiuslik koht pere- või tervisepuhkuseks, koosoleku, seminari või õppepäeva pidamiseks kauni provintsilinnakese vaikses keskkonnas. Vaid mõnekümneminutilise tee kaugusel Tartust, Põlvast, Võrust. Soovides avastada Setomaad ning kaunist Kagu-Eestit, on parim peatumispaik Hotell Räpina. Põhjalikult ja stiilipuhtalt renoveeritud 1930. stiilis hotellis on 16 mugavat numbrituba (30 voodikohta + 2 lisakohta), luksuslik mullivanni ja saunaga [...] (loe edasi)

Tervisepakett Sanatoorium

Hotell Räpina on täiuslik koht pere- või tervisepuhkuseks, koosoleku või seminari pidamiseks kauni provintsilinnakese vaikses keskkonnas. Vaid mõnekümneminutilise tee kaugusel Tartust, Põlvast, Võrust. Soovides avastada Setomaad ning kaunist Kagu-Eestit, on parim peatumispaik Hotell Räpina. Põhjalikult ja stiilipuhtalt renoveeritud 1930ndate stiilis hotellis on 16 mugavat numbrituba (30 voodikohta + 2 lisakohta), luksuslik mullivanni ja saunaga sviit, [...] (loe edasi)

Tervisepakett SPA

Hotell Räpina on täiuslik koht pere – või tervisepuhkuseks, koosoleku, või seminari pidamiseks kauni provintsi – linnakese vaikses keskkonnas. Vaid mõnekümneminutilise tee kaugusel Tartust, Põlvast, Võrust. Soovides avastada Setomaad ning kaunist Kagu-Eestit, on parim peatumispaik Hotell Räpina. Põhjalikult ja stiilipuhtalt renoveeritud 1930. stiilis hotellis on 16 mugavat numbrituba (30 voodikohta + 2 lisakohta), luksuslik mullivanni [...] (loe edasi)

Talvine perepakett

Hotell Räpina on täiuslik koht perepuhkuseks, koosoleku, seminari või õppepäeva pidamiseks kauni provintsi – linnakese vaikses keskkonnas. Vaid mõnekümneminutilise tee kaugusel Tartust, Põlvast, Võrust. Soovides avastada Setomaad ning kaunist Kagu-Eestit, on parim peatumispaik Hotell Räpina. Põhjalikult ja stiilipuhtalt renoveeritud 1930. stiilis hotellis on 16 mugavat numbrituba (30 voodikohta + 2 lisakohta), luksuslik mullivanni ja saunaga [...] (loe edasi)

Monoetendus “Sinised kilesussid jalas”

Hotell Räpina esitleb Rahva tungival soovil, vaid veel üks kord Räpinas – Indrek Taalmaa ülimenukas monoetendus “Sinised kilesussid jalas”. Näitleja Indrek Taalmaa kehastab monoetenduses “Sinised kilesussid jalas” kuut Eesti meest ja naist, kes räägivad oma suhetest rahaga. Teksti autor on Andrus Kivirähk ja ümberkehastumine toimub otse laval. Monoetendus “Sinised kilesussid jalas” Hotellis Räpina 16. detsembril [...] (loe edasi)

Monoetendus “Teatrikokk”

Hotell Räpina ja Kiudoski Restoraan ootavad Teid tutvuma uue menüüga! Maitsvate roogade kõrvale pakume võimalust nautida maineka Endla Teatri näitleja Indrek Taalmaa järjekordset monoetendust “Teatrikokk”. Etendus koosneb vaimukatest lühilugudest, mis räägivad meie igapäevaelust. Äratundmisrõõmu on kuhjaga ja nalja saab ka, sest lavale astuvad mitmed koomilised kujud. Ümberkehastumiskunstnik Indrek Taalmaa mängib taaskord nii mehi kui naisi, [...] (loe edasi)

Seminaripakett

Hotell Räpina on täiuslik koht perepuhkuseks, koosoleku, seminari või õppepäeva pidamiseks kauni provintsilinnakese vaikses keskkonnas. Vaid mõnekümneminutilise tee kaugusel Tartust, Põlvast, Võrust. Soovides avastada Setomaad ning kaunist Kagu-Eestit, on parim peatumispaik Hotell Räpina. Põhjalikult ja stiilipuhtalt renoveeritud 1930. stiilis hotellis on 16 mugavat numbrituba (30 voodikohta + 2 lisakohta), luksuslik mullivanni ja saunaga sviit, privaatne [...] (loe edasi)

Romantikapakett

Hotell Räpina romantikapaketid «Kvaliteetaeg kahele» Hotell Räpina on ideaalne pelgupaik privaatsuse ja romantika hindajatele. 1930. aastate stiilis sisustatud hoonesse sisenedes tekib tunne, nagu oleksid ajas tagasi rännanud. Hotelli ümbritsevad ilus loodus ja palju aktiivse puhkamise võimalusi – Võhandu jõgi, Sillapää loss, Peipsi järv, Setomaa, Piusa, Värska, Meenikunno raba, Must ja Valgejärv, Taevaskoda. Hotelli saabudes ootab [...] (loe edasi)

Lisaetendused

LISAETENDUSED 7. ja 14. septembril 2012 algusega kell 19.00 etendub Räpinas Briti näitekirjaniku ja näitleja Pip Uttoni provokatiivne mononäidend “Hitler”. Hotell Räpina esimesel korrusel, Kiudoski Restoraanis astub Adolf Hitlerina publiku ette Indrek Taalmaa. Ajaloolist tõepära ei maksaks “Hitlerist” siiski otsida. Füüreri ideoloogia põhipostulaadid – rahvus- ja vähemusküsimused, sallivuse piirid, manipuleerimistehnikad – tulevad vaatluse alla ennekõike [...] (loe edasi)

Monoetendus

17. 08. 2012  etendub Räpinas Briti näitekirjaniku ja näitleja Pip Uttoni provokatiivne mononäidend “Hitler”. Hotell Räpina esimesel korrusel, Kiudoski Restoraanis astub Adolf Hitlerina publiku ette Indrek Taalmaa. Ajaloolist tõepära ei maksaks “Hitlerist” siiski otsida. Füüreri ideoloogia põhipostulaadid – rahvus- ja vähemusküsimused, sallivuse piirid, manipuleerimistehnikad – tulevad vaatluse alla ennekõike tänapäevasest vaatepunktist lähtuvalt. Lavastaja Ervin Õunapuu [...] (loe edasi)

Kuldkala 2012 kalasupi-gaalal tunnistati maitsvaimaks Kiudoski Restoraani koha-sibulasupp

18. veebruaril leidis Viljandi järvel aset traditsiooniline suurüritus Kuldkala 2012, mille üks osa oli kalasupi-gaala. Kalasupi-gaala eesmärgiks oli esile tuua võimalikult erinevaid maitseid. Keedeti Haugipada (Olustvere TMK), Jägermeistri-ahvenasupp (Tartu-Jõgeva huvikokad), Tuuraseljanka (Menüü.ee), Koha-sibulasupp (Kiudoski Restoraan) ja Haugi-hapukapsasupp (Maitseelamuse Koda). Pärast pikka arutelu tunnistas hindajaks palutud meeskoor Sakala kõige-kõige maitsvamaks Räpina Kiudoski Restoraani peakoka Riho Puusepa koha-sibulasupi. [...] (loe edasi)

Põlvamaa Aasta turismitöötaja

Põlvamaa Aasta turismitöötaja tiitli pälvis hotell Räpina hotelliteenindaja Katerin Rämmar, kes saavutas ka Euroopa turismi- ja hotellikoolide rahvusvahelistel kutsevõistlustel pronksmedali. Piusa külastuskeskuses 7. detsembril toimunud Põlvamaa turismiettevõtjate ümarlaual kuulutati välja aasta parimad turismitegijad. “Peamine põhjus selle konkursi korraldamiseks oli teadvustada, et head, ilusad ja kvaliteetsed nähtused meie ümber pole enesestmõistetavad – kõige silmapaistva taga on [...] (loe edasi)

  • Koostööpartnerid: