Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
12 entries.
Triin from Tartu wrote on 13/03/2012 at 16:22:
Käisime Räpina hotellis tegelikult juba varasügisel, kuid seoses hiljutise külaskäiguga ühte teise hotelli, tuli tunne, et pean lihtsalt siia kirjutama. Ajendiks olid kindlasti mõningad ebameeldivad kogemused, mis panid unistama Räpina järgi. Esiteks oli meie tuba tõeliselt erilise sisustusega. Läbimõeldud värvid ja eriti kihvt mööbel! Väikesed, ruutudega aknad lõid meeletult õdusa tunde. Voodi oli ühes tükis ( uskukuge, on ka kahest kušettist koosnevaid uhkeid hotelli voodeid). Tekid ja padjad pehmed ja laitmatu puhtusega. Tuba oli samuti puhas ja lõhnas hästi. Hommikusöök oli tõesti rikkalik, pisike laud, aga palju valikut. Meeldis üldse kogu alumise korruse miljöö. Tõeliselt hea koht puhkuseks !
Kodulehe optimeerimine from Räpina wrote on 08/11/2011 at 07:42:
Väga kena restoran on teil. Jäin ka teenindusega rahule. Tänud.
Taima ja Vambola from Tartu wrote on 31/10/2011 at 08:57:
Olime teelised ja soovisime Räpinas süüa. See, mis me Kiudoski Restoraanist eest leidsime, oli tõeline pärl. Toit, teenindus, atmosfäär ja kõik sinna juurde kuuluv, oli tõesti kiitmist väärt. Soovitame oma sõpradele kindlasti külastada restorani ja miks ka mitte seal hotellis ööbida. Tunda on hoolitseva ja hooliva peremehe kätt! Palju häid kliente!
vennad Petrovid peredega from Tallinn wrote on 21/09/2011 at 20:35:
Rahu...tõeline rahu ja õdusus! Mõnus voodi, naudingut pakkuv hommikusöök(eriti kook),lummava vaatega terass kohvitamiseks,tähelepanelik ja lahke pererahvas (kes isegi öösel viie paiku oli väga sõbralik),...mis sa hing veel oskad tahta kosutuseks! Lapsesuu ütelus:kas võiks jääda veel nädalks!,ei valeta mitte! Parimat!
Inna from Tallinn wrote on 20/09/2011 at 19:05:
Väga meeldiv ja hubane hotell, kus viibides tekkis tõeliselt kodune tunne. Tänu 1930-ndatest pärinevale hoonele ja stiilsele sisustusele võib hotellis tunnetada aegade sidet. Ka õhtusöök restoranis jättis väga positiivse mulje.
  • Koostööpartnerid: